Gwarancja jakości

Od początku naszej działalności kierujemy się krótką zasadą:
„Road Memory Gwarancją Dobrej Jakości”
Kierujemy się tą zasadą cały czas, w myśl niej stale zwiększamy jakość naszych usług poprzez inwestycje w zakup najnowocześniejszego w regionie Parku Maszynowego który zakupiliśmy w 2010 roku oraz planami na dalsze wzbogacenie oferty naszych usług. Podstawą tej branży jest przede wszystkim wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników którą zatrudniamy i inwestycja w kwalifikacje które umożliwiamy naszym pracownikom poprzez uczestnictwo w kursach, wykładach, targach związanych z naszą branża.

Rok 2010/11 Firma uzyskała dotacje unijną na zakup m.in. nowoczesnego parku maszynowego, samochodu Iveco EuroCargo z HDS, Ładowarki Teleskopowej JCB dzięki wsparciu finansowemu wprowadzamy na rynek nowe usługi o jeszcze wyższym standardzie jakości z którymi mogą zapoznać się Państwo przeglądając naszą strone internetową.

Rok 2010 Prezes Sławomir Chudoba uzyskał tytuł Mistrza Kamieniarstwa zdając egzamin teoretyczny i praktyczny na ocena Bardzo Dobrą Uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie Kamieniarz nr 1460 Co Gwarantuje Państwu że mamy dosyć dużą wiedzę i doświadczenie w branży w teorii i praktyce.

Rok 2009 wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością ISO co pozwala nam na kontrolę jakości sprzedawanych przez nas towarów oraz świadczonych usług.

Rok 2009 zostaliśmy członkiem prestiżowego ZPBK - Ogólnopolskiego Związku zrzeszającego firmy związane z naszą branżą, dzięki temu mamy możliwość wzbogacać swoją wiedzę m.in. poprzez uczestnictwo w forach i wykładach na temat kamieniarstwa oraz wymieniać się doświadczeniami z innymi Firmami.

ReferencjeStale uczymy się słuchając dobrych rad i wskazówek naszych klientów….

Centrum Kamieniarskie Grabowiec

Adres:22-425 Grabowiec
Ulica:Kościelna 4
vis a vis szkoły

Centrum Kamieniarskie Hrubieszów

Adres:22-500 Hrubieszów
Ulica:Kolejowa 3c
vis a vis cmentarza
"plac bazaru"

Centrum Kamieniarskie Zamość

Adres:22-400 Zamość
Ulica:Gen. M. Bołtucia 26
vis a vis Nomi
"plac cmentarza"

Hurtownia Granitu, Zakład Produkcyjny


Adres:22-500 Hrubieszów
Ulica:Kolejowa 18
za Techrol-em,
"dawna baza PBROL"

tel. 502 645 805

e-mail: roadmemory@op.pl