Kremacje

Od wielu lat zajmujemy się organizacją kremacji w całej Polsce. Gwarantujemy Państwu pomoc w ustaleniu terminu wykonania kremacji oraz miejsca pochowania prochów. Z roku na rok kremacje zyskują coraz więcej zwolenników. Kremacja przeprowadzana jest w piecu kremacyjnym, który zazwyczaj opalany jest olejem opałowym lub gazem. Przebieg spopielania nadzoruje komputer i odbywa się to w pełni automatycznie. Gdy już dobiegnie końca proces spopielenia, prochy są jeszcze dodatkowo rozdrabniane a następnie umieszczane są w urnie. Więcej informacji na temat kremacji znajdą Państwo pod numereami telefonu w naszej firmie. Rezerwujemy terminy kremacji.Od nas otrzymujecie Państwo konkretny termin kremacji z dokładną datą i godziną wykonania usługi kremacji zwłok.Zlecenia przyjmujemy od rodzin osób zmarłych, od innych zakładów pogrzebowych z terenu całego kraju, od osób obcych jeśli chowają też osobę obcą (sąsiad zajmuje się pochówkiem swojego sąsiada, z powodu braku najbliższej rodziny).

Po samej kremacji urnę może odebrać:
- rodzina (osoba upoważniona do odbioru urny z prochami) bezpośrednio z krematorium, - rodzina (osoba upoważniona do odbioru urny z prochami) bezpośrednio od nas z zakładu, - jako zakład pogrzebowy odbieramy osobiście urnę, dowozimy na wskazany cmentarz w celu złożenia w grobie, - od nas inny zakład pogrzebowy z pisemnym upoważnieniem do odbioru urny z prochami od osoby zlecającej kremację.

Wniosek potrzebny do spopielenia/kremacji dostępny jest w siedzibie naszej firmy pogrzebowej. Zakres: oświadczenie o braku rozrusznika serca, przekazanie osoby zmarłej do kremacji, uiszczenie niezbędnych opłat.Wszystkich zmarłych kremujemy w naturalnych trumnach drewnianych, nielakierowanych oraz bez okuć ozdobnych, drzewo jest tylko i wyłącznie zakonserwowane bejcą w odcieniu naturalnego dębu, sosny, olchy i orzecha. Spód trumny jest wybity płótnem naturalnym, a niektóre modele trumien kremacyjnych, posiadają atłasowe wykończenie wnętrza. Wszystkie trumny są ekologiczne.

Jako Firma Pogrzebowa, sprzedajemy trumny kremacyjne oraz urny bezpośrednio z naszej produkcji, również posiadamy w sprzedaży urny metalowe, ceramiczne, kamienne z granitu.

Katalog - urny

Centrum Kamieniarskie Grabowiec

Adres:22-425 Grabowiec
Ulica:Kościelna 4
vis a vis szkoły

Centrum Kamieniarskie Hrubieszów

Adres:22-500 Hrubieszów
Ulica:Kolejowa 3c
vis a vis cmentarza
"plac bazaru"

Centrum Kamieniarskie Zamość

Adres:22-400 Zamość
Ulica:Gen. M. Bołtucia 26
vis a vis Nomi
"plac cmentarza"

Hurtownia Granitu, Zakład Produkcyjny


Adres:22-500 Hrubieszów
Ulica:Kolejowa 18
za Techrol-em,
"dawna baza PBROL"

tel. 502 645 805

e-mail: roadmemory@op.pl